Služby

Villa Patio je tvorená zo štyroch samostatných apartmánov - dva apartmány pre 4 osoby /jedna manželská posteľ a dve samostané postele/ a dva apartmány pre 2 osoby /jedna manželská posteľ/. V každom apartmáne je prístelka. Kapacita vily je 14 osôb.

V každom apartmáne sa nachádza kuchynka vybavená elekt. sporákom, chladničkou a mrazníčkou, rýchlovarnou kanvicou a celkový inventár na varenie. V kúpelni je sprchový kút, wc, umývadlo a sušič na vlasy.

V štyroch apartmánoch je k dispozícii farebný televízor a rádiobudík. Vo vile je ústredné kúrenie a klimatizácia. S vilou je spojená zastrešená terasa. Vedľa vily je súkromné parkovisko pre každý apartmán na jedno vozidlo. Pri vile je gril.

V areáli kúpaliska je jeden športový bazén, ktorý je vzdialený od vily približne 100 m, jeden detský bazén a rekreačný bazén s tobogánom asi 80 m od vily.

V blízkosti vily sa nachádza reštaurácia a obchod s potravinami. V areáli sa ešte nachádza amfiteáter, wellness centrum, viacero reštaurácií, minigolf, tenisové kurty, diskotéka, ihrisko.

Vila je v celoročnej prevádzke.

 

OD 08.08.2013  FREE WIFI

Copyright © 2009 VillaPatio, All rights reserved. Webdesign: gART